X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Ciekawe wiadomości
schody drewniane

Jakie schody do domu są najlepsze?

Budowa domu, w którym pomieszczenia podzielone są na dwa poziomy wymaga wcześniejszego wyboru schodów oraz technologii w jakiej mają być wykonane. Przede wszystkim muszą być praktyczne, wygodne i dopasowane do aranżacji wnętrz. Jak pogodzić te wszystkie cechy i wybrać najlepsze schody wewnętrzne?
paragraf

Prawo budowlane: Rozdział 5 - Budowa i oddawanie do użytku

Rozdział 5 Prawa budowlanego o budowie i oddaniu do uzytku obiektów budowlanych...
kwiaty

Dalie - uprawa i pielęgnacja

Dalie, zwane także georginiami, zostały odkryte przez Tolteków i Azteków. Te popularne w przydomowych ogrodach kwiaty pochodzą z Meksyku i Gwatemali. Urzekają tysiącami odmian, bogactwem form i barw. Pośród nich można znaleźć okazy różniące się między sobą nie tylko wysokością, a także wielkością, barwą oraz kształtem kwiatostanu. Należy jednak pamiętać, że dalie należą do roślin bulwiastych, dlatego należy je wykopać przed zimą, ponieważ większość odmian nie jest odporna na ujemne temperatury.
domy aktywne

Jak znaleźć piękny dom cz.2?

Pracownie architektoniczne na nowo zaskakują klientów. W ich ofercie odnajdziemy unikalne propozycje, które zachwycają świeżością, a formą nawiązują do najlepszych zachodnich wzorców. Czym się wyróżniają na tle konkurencji i jak zdobyć wymarzony projekt?
fototapety

Fototapety powiększające wnętrza

Kiedy mieszkanie nie zachwyca swoim metrażem, nie lada wyzwaniem okazuje się jego urządzenie. Pragniemy nadać mu przestronności, nie wprowadzając przy tym zbędnego chaosu. W tym celu pomocny będzie wybór odpowiedniej kolorystyki ścian, a także zastosowanie niektórych trików aranżacyjnych, takich jak fototapety powiększające wnętrze.