X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Ciekawe wiadomości
piwnica

Piwnica - budować czy nie?

Jeśli spytamy dziecko co to jest piwnica, pewnie powie nam, że najciemniejsze miejsce w domu, gdzie czyhają na nas potwory i straszydła. Na szczęście z biegiem lat nasze poglądy się zmieniają. Piwnica już nie straszy, a przydaje się jako kotłownia, spiżarnia czy po prostu graciarnia. Jednak coraz częściej z niej rezygnujemy. Przemawiają za tym przede wszystkim kwestie finansowe. Czy jednak zawsze warto z niej rezygnować?
kwiaty

Datura - anielskie trąbki

Przepiękne olbrzymie kwiaty w kształcie trąbek, współgrające z zielenią dużych liści. Datura właśnie teraz wygląda najpiękniej. Trudno opisać jej piękno, bo cóż ciekawego może być w ogromnych kwiatach rozkwitających z pomiędzy liści... a jednak. Daturę trzeba jednak zobaczyć, aby ją pokochać. Zobaczyć ten rozłożysty krzew ozdobiony mnóstwem kwiatów o kilkunastocentymetrowej długości, zobaczyć i pokochać.
budowa domu

Dom modułowy

Domy modułowe z gotowych elementów, produkowanych w fabryce, to alternatywa dla tradycyjnych metod budowy domu. Technologia od wielu lat jest obecna na naszym rynku, jednak dopiero od niedawna zaczyna być dostrzegana i cieszy się coraz większym zaufaniem.
paragraf

Rozdział 3 - Remont budynku

Rozdział 3 reguluje zasady i metody realizacji robót remontowych w budynku...
salon

Dom w stylu prowansalskim i toskańskim

Aranżacja domu lub mieszkania powinna zacząć się od odpowiedzi na pytanie, w jakim stylu chcemy urządzić wnętrza. Jeśli nie po drodze nam z nowoczesnymi trendami, a bliżej bardziej do ciepłych południowych klimatów, możemy zwrócić uwagę na styl prowansalski lub toskański.