X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Ciekawe wiadomości
Krokusy

Sadzenie cebulek kwiatowych

Aby wiosną nasze ogrodowe rabaty i pojemniki na tarasie zapełniły się kolorowymi kwiatami, należy posadzić rośliny cebulowe. Uprawa takich roślin nie przysparza problemów, nawet początkującym ogrodnikom. To właśnie rośliny cebulowe wczesną wiosną przynoszą nam wiele radości.
mozaika

Modna mozaika

Mozaika to dekoracja artystyczna w formie obrazu bądź ornamentu, wykonana z niewielkich różnokolorowych elementów. Mogą to być dopasowanie kształtem kamienie, fragmenty szkła lub ceramiki. Elementy są przytwierdzone do podłoża przy pomocy zaprawy klejowej...
karmnik

Jak zrobić samodzielnie karmnik?

Dzięki karmnikowi na działce, w ogrodzie lub za oknem możemy podziwiać rożne okazy ptaków żyjących na obszarach miejskich. To także jedna z form ochrony i pomocy w przetrwaniu jesiennych i zimowych chłodów. Jak zbudować karmnik dla ptaków i czym je dokarmiać?
paragraf

DZIAŁ XI - Przepisy przejściowe i końcowe

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY
w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie - DZIAŁ XI : Przepisy przejściowe i końcowe

kuchnia

Programy do projektowania kuchni

Kuchnia domowa wymaga aranżacji według norm i zasad ergonomii. Usytuowanie schowków i sprzętu AGD, z uwzględnieniem kształtu ciągu roboczego, są kluczem do projektu wymarzonego wnętrza. Określenie stylu, kolorystyki i elementów wykończenia, to kolejne etapy projektu, nałożone niejako na schemat funkcjonalny.