X
Logo Projektoskop.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Najlepsze projekty domów
 
Ciekawe wiadomości
kino domowe

Domowe kino

Kino domowe to coś znacznie więcej niż duży telewizor z głośnikami. Dzięki niemu możemy mieć namiastkę prawdziwego kina w swoim mieszkaniu. Dzięki urządzeniom składającym się na zestaw kina domowego, widz siedzi w samym środku wydarzeń, które są oglądane na ekranie.
Poddasze

Urządzamy poddasze

Urządzenie poddasza to nie lada wyzwanie. Ukośne ściany często ograniczają możliwości aranżacyjne. Warto jednak próbować, ponieważ mieszkania na poddaszu mają swój niepowtarzalny urok. Podpowiadamy, jak urządzić stryszek, by powstała tam wygodna przestrzeń do pracy i wypoczynku.
Yarn bombing

Yarn bombing

Yarn bombing jest międzynarodową akcją dziergania wszelkiego rodzaju elementów wełnianych i umieszczanie ich na przedmiotach codziennego użytku. Jest to forma sztuki ulicznej, w której używane są miękkie tkaniny i włóczki zamiast farb i sprayów. Pierwotnie takie uliczne ubieranie różnych przedmiotów, w tym także drzew, miało na celu ocieplenie wizerunku mało atrakcyjnych i zimnych miejsc publicznych.
rok w ogrodzie,krzew

Rok w ogrodzie - grudzień

W grudniu w naszym ogrodzie jest spokojnie i cicho, a my mamy chwilę aby już zaplanować wiosenne prace w ogrodzie. Jednak nie zapomnijmy o kontrolowaniu jak rośliny, zarówno te ogrodowe jak i domowe, radzą sobie tą mroźną, zimową porą.
Plac zabaw dla dzieci

Ogrodowy plac zabaw

Przydomowy ogród to nie tylko kwiaty i drzewa, ale także miejsce odpoczynku i spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Z myślą o najmłodszych domownikach, warto na prywatnym fragmencie zieleni stworzyć kącik do zabawy.